Fă parte din echipa noastră

PHP developer

Abilități

  • experiență de lucru cu baze de date MySQL
  • cunoștințe solide în HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • engleză la nivel mediu
  • 1-2 ani de experiență în domeniu
Nice to have:
  • Amazon Web Services
  • GitHub
  • Platforme eCommerce: PrestaShop/Magento
  • WordPress
  • Framework PHP (de preferat Codeigniter, alternativ Laravel, Zend, Symfony)
  • Framework JavaScript (Knockout.js, Angular)

Responsabilități

  • formulezi soluții tehnice pe baza documentației de proiect
  • te încadrezi în metodologia Agile
  • te orientezi către performanță și calitate în implementarea soluțiilor tehnice
  • lucrezi în echipă
  • interacționezi, la alegere, cu clienții pentru a-i ajuta în înțelegerea detaliilor tehnice

Beneficii

  • lucrezi într-o locație centrală (Copou)
  • renegociem periodic salariul, în funcție de performanță
  • te bucuri de o atmosferă de lucru degajată
  • te distrezi alături de noi în teambuildinguri (minimum 1/an)
  • iubești mâncarea bună
  • ne bați la board games
  • te mândrești că avem propria echipă de fotbal
Trimite-ne aici CV-ul tău.